Media

دسترسی به مستند ها و فیلمهای آپلود شده


مستند سایکدلیکا – رویا پردازی

رویاپردازی و سایکدلیک – همه‌ی ما در طول زندگی خود رویا می‌بینیم چه آن را بیاد داشته باشیم چه نداشته باشیم. ما از کودکی تا مرگ‌مان به رویا دیدن..

مستند سایکدلیکا – ادغام تجربه های سایکدلیک

ادغام سایکدلیک به برداشتن بینش ها، احساسات یا نگرش های به دست آمده از تجربیات و پردازش آنها در حوزه های دلخواه زندگی شما اشاره دارد.

مستند سایکدلیکا – فرکانس های سایکدلیک

موسیقی به دلیل تأثیرات روانشناختی آن، به ویژه بر احساسات، به عنوان عنصر کلیدی درمان با کمک سایکدلیک ها شناخته می شود. هدف پشت موسیقی و سایکدلیک ها از دیرباز این است که شنونده را به سفری در ضمیر ناخودآ…

مستند سایکدلیکا – ریشه های شمنی

سفر شمنی به ما دسترسی مستقیم و قابل کنترلی به مسائل درونی خودمان در سطح روح می دهد و تصاویری که الگوهای انرژی “فراکتال ها” در سفر شمنی نمایان می شوند، ماهیت خود ما را در سطح روح نشان می دهند.

مستند سایکدلیکا – DMT انقلاب آگاهی

DMT که “مولکول روح” نیز نامیده می شود، یک ماده سایکدلیکی با اثرات بسیار قوی است که به طور درون زا در بدن انسان یافت می شود..

دنیای های درون دنیاهای بیرون
دنیاهای درون دنیاهای بیرون

میدان ارتعاشی است که همه چیز را به هم متصل می کند. آن را آکاشا، لوگوس، موسیقی افلاک، میدان هیگز، انرژی تاریک و هزاران نام دیگر در طول تاریخ نامیده اند. آکاشا انرژی است که ما را احاطه کرده است. ۷۳ درصد…

مستند قارچ های شگفت انگیز
مستند قارچ های شگفت انگیز

این مستند مروری در مورد دنیای جادویی، اسرارآمیز و دارویی قارچ ها و قدرت آنها در التیام، حفظ و کمک به بازسازی حیات روی زمین که 3.5 میلیارد سال پیش آغاز شد دارد.

مستند Dying To Know
مستند Dying To Know

در اوایل دهه 1960، استادان روان‌شناسی هاروارد، تیموتی لیری و ریچارد آلپرت، از طریق آزمایش‌های خود با سایکدلیک ها، شروع به بررسی تغییرات آگاهی کردند..

کاکتوس پیوت
How to Change Your Mind قسمت چهارم

پیوت برای بومیان آمریکا که از آن به عنوان بخشی از عبادات مذهبی استفاده می کردند، اهمیت معنوی دارد. پیوت هنوز هم جایگاه مقدسی در این فرهنگ‌ها دارد. در واقع، بیش از 40 قبیله در آمریکای شمالی و غرب کاناد…

اکستازی چیست
How to Change Your Mind قسمت سوم

در این قسمت از مستند چندگانه “چگونه ذهن خود را تغییر دهیم” مایکل پولان به بررسی ماده MDMA یا مولی میپردازد. این ماده جز دسته بندی سایکدلیک های کلاسیک نمیباشد، اما قدرت درمان آن باعث شده تا حد زیادی ج…

How to Change Your Mind قسمت دوم

در این بخش از سری مستند “چگونه ذهن خود را تغییر دهیم” مایکل پولان برای برداشتن راز پشت پرده قارچ های سیلوسایبین به منطقه اوهاکا در مکزیک سفر میکند..

How to Change Your Mind قسمت اول

مایکل پولان، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، مجموعه مستندی را در چهار قسمت ارائه می کند که هر بخش بر ماده ای متفاوت تمرکز دارد: ال اس دی، سیلوسایبین، MDMA و مسکالین.

آگاهی
آگاهی – واقعیت بنیادی

خودآگاهی این است که چگونه یک فرد به طور آگاهانه شخصیت، احساسات، انگیزه ها و خواسته های خود را می شناسد و درک می کند…

مستند Reconnect

نمایش آنلاین مستند Reconnect “اتصال مجدد” Reconnect – London Real’s Brand New Documentary Feature Film | New York Premiere February 13th 2020 در این مستند مجری برنامه London Re…


Service

Articles related to topics with meditation, Reiki, yoga as well as healing herbs.
The balance between the soul and the body is our focus

Social Networks