Psyche

پر بازدیدترین ها:

توهم یا واقعیت؟

ما در دنیایی هستیم که فکر می کنیم آنچه در اینجا و با اندام های حسی (حواس پنج گانه) خود تجربه می کنیم یک واقعیت است. واقعیت چیزی نیست که در بیرون از ما باشد بلکه…

آپدیت های اخیر

دانلود کتاب چهار میثاق
کتاب چهار میثاق

چهار میثاق راهنمای عملی برای آزادسازی درونی است.این کتاب یک آیین نامه رفتاری ارائه می دهد که ادعا می کند بر اساس خرد باستانی تولتک ها..

کتاب غذای خدایان

کتاب غذای خدایان در مورد رابطه باستانی انسان با مواد شیمیایی تغییر دهنده ذهن، دریچه‌ای را به سوی منشا و شاید راه‌حلی برای نجات ..

تجربه های چالش برانگیز

بسیاری از افراد تجربیات مثبت و متحول کننده ای با داروهای سایکدلیک داشته اند. با این حال، این تنها نوع تجربه با داروهای سایکدلیک نیست. تجربه سایکدلیک بسیار گسترده و از بسیاری جهات..

ایگو چیست؟

منیت شما معمولاً از یک نام، یک شخصیت و یک داستان ساخته شده است. در این داستان شخصی مجموعه‌ای از خاطرات، باورها، ایده‌ها و احساسات درباره این که «چه کسی هستیم»، «از کجا آمده‌ایم»..

توهم یا واقعیت؟

ما در دنیایی هستیم که فکر می کنیم آنچه در اینجا و با اندام های حسی (حواس پنج گانه) خود تجربه می کنیم یک واقعیت است. واقعیت چیزی نیست که در بیرون از ما باشد بلکه…

رویای شفاف

لوسید دریم یا رویای شفاف، مانند بسیاری از رویاها، معمولا در طول خواب REM اتفاق می افتد. در یک رویای شفاف، می دانید که در حال خواب دیدن هستید. شما از حالت خود در طول رویا آگاه هستید.

کتاب آمی کودک کهکشانی
آمی، فرزند ستارگان (کودک کهکشانی)

کتاب آمی کودک کهکشانی هنگامی که برای اولین بار در سال 1986 منتشر شد، آمی، فرزند ستارگان ( کودک کهکشانی) توسط نویسنده شیلیایی انریکه باریوس، موفقیتی بدیهی در دنیای اسپانیایی زبان به دست آورد. این داستا…

ادغام سایکدلیک چیست؟

ادغام در یک تعریف کلی به معنای “به هم پیوستن اجزا برای ایجاد یک کل است.” ادغام سایکدلیک کمک می کند تا کاربر به یک حس “کلیت” دست پیدا کند که از طریق اهداف تعیین شده خود برای درمان به دنبال آن هستند.

یوگای کندالینی چیست؟

یوگا کندالینی شکلی از یوگا است که شامل آواز خواندن ، تمرینات تنفسی و حالت های تکراری است. هدف آن فعال کردن انرژی کندالینی یا شکتی شما است.

6 راه برای آسان تر کردن مدیتیشن

هدف از مدیتیشن این است که به ما کمک کند یاد بگیریم برای خودمان وقت بگذاریم. رعایت یک برنامه منظم مدیتیشن می تواند یک چالش باشد. با توجه به نیازهای زندگی روزمره، به موقع برای مدیتیشن نشستن ممکن است غی…

7 مزیت علمی پرانایاما

پرانایاما تمرین تنظیم تنفس است. این یکی از اجزای اصلی یوگا، تمرینی برای سلامت جسمی و روانی است. در سانسکریت، “پرانا” به معنای انرژی زندگی و “یاما” به معنای کنترل است.


Service

Articles related to topics with meditation, Reiki, yoga as well as healing herbs.
The balance between the soul and the body is our focus

Social Networks